KANCELARIA ROZWODOWA KRAKÓW

Specjalizacja w rozwodach

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw rozwodowych na terenie Krakowa i okolic. Doświadczeni pełnomocnicy, setki zakończonych postępowań Sądowych. Przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez Sprawę Rozwodową.
Zadzwoń i umów spotkanie z doświadczonym pełnomocnikiem!

ZGODNY ROZWÓD

Rozwód bez orzekania o winie małżonków. Szybka ścieżka – pomożemy uzgodnić wszystkie elementy i dopełnić koniecznych formalności.

ROZWÓD Z WINY

Rozwód z orzekaniem kto jest winny rozpadu małżeństwa. Pomożemy wykazać przyczyny rozpadu lub odrzucić nieprawdziwe oskarżenia.

ALIMENTY I KONTAKTY

Pomożemy w orzeczeniu alimentów i kontaktów z dzieckiem, dostosowanych do sytuacji stron – element obligatoryjny rozwodu przy dzieciach.

PODZIAŁ MAJĄTKU

Pomożemy dokonać podziału majątku wspólnego w drodze ugody. W razie konieczności pomożemy uzyskać twoją część w Sądzie.

Umów spotkanie z ekspertem rozwodowym

  1. Spotkanie w Kancelarii rozwieje twoje wszystkie wątpliwości na temat rozwodu.
  2. Przeprowadzimy cię przez rozwód krok po kroku w postępowaniu ugodowym jak i reprezentujemy przed Sądem. Uregulujemy alimenty i kontakty z dzieckiem.
  3. Załatwimy sprawy majątkowe.
  4. Reprezentuje Cię osobiście wybrany pełnomocnik, nie pracownik kancelarii (wybierz swojego pełnomocnika).

Marcin Kotarba
radca prawny

Reprezentuję moich klientów głównie w sprawach rozwodowych – które często wiążą się z kwestiami majątkowymi (wraz z reprezentacją przed Sądem).

Prowadzę:
– rozwody (wraz z alimentami i kontaktami)
– podział majątku po rozwodzie,
– nieruchomości (podział po rozwodzie)

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w trakcie którego prowadziłem setki postępowań Sądowych.

Anna Kotarba-Schabowska
radca prawny

Prowadzę:
– postępowania rozwodowe
– sprawy o alimenty,
– sprawy o kontakty z dzieckiem,
– sprawy o separację,
– odszkodowania i zadośćuczynienia (wypadki samochodowe, wypadki przy pracy)

Od 2010 roku pomagam klientom w skutecznym rozwiązywaniu ich problemów prawnych.
.

Nasi Klienci o nas:

Łukasz
Łukasz
Jestem zadowolony z usług kancelarii. Pan Kotarba rzetelnie zajął się moją sprawą. Idąc na rozprawę czułem się dobrze przygotowany a co najważniejsze, finał sprawy okazał się dla mnie pozytywny.
Mariusz Chrobok
Mariusz Chrobok
Bardzo rzeczowa i wyczerpująca odpowiedź na pytanie. Pan Marcin rozwiał wszelkie wątpliwości w mojej sprawie z dziedziny prawa nieruchomości. Bardzo polecam
Dariusz Król
Dariusz Król
Korzystając z usług kancelarii mogę wskazać na profesjonalizm i dobry kontakt z klientem a ponadto wysoki poziom zaangażowania. Pan Marcin jako mój pełnomocnik w postępowaniu sądowym, wywiązał się wzorowo z powierzonego zadania. Polecam i na pewno ponownie jeszcze skorzystam, w razie takiej konieczności.
Jarosław Jarczyk
Jarosław Jarczyk
Profesjonalna i rzetelna obsługa, do tego świetny kontakt i klarowne przedstawienie wszystkich zagadnień w sprawie. Zdecydowanie polecam Pana Marcina!
Mateusz Mach
Mateusz Mach
Bardzo polecam Pana mecenasa Marcina Kotarbe Ma ogromną wiedzę. Jest profesjonalny, terminowy i, co najważniejsze, skuteczny.
Marcin Kujda
Marcin Kujda
Skorzystałem z konsultacji u radcy prawnego Pana Marcina. Z przebiegu współpracy jestem zdecydowanie zadowolony, więc polecam współpracę z tą kancelarią.
Саня Мазий
Саня Мазий
Pan Marcin jest dobrym, rzeczowym prawnikiem i godnym polecenia fachowcem. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Pan Marcin jest osobą konkretną, ma wielką wiedzę i doświadczenie w swoim fachu. Swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem doprowadził sprawę do końca. Otrzymałem pomóc i tłumaczenia wszystkich stron prowadzonej sprawy . Szczerze polecam Pana Marcina i kancelarię Robota wykonana na wysokim poziomie w ,szybkim czasie, konkretnie, i dzielnie.
Karolina Klimczak
Karolina Klimczak
Bardzo miły, rzetelny i cierpliwy prawnik, uzyskałam dokładne I szczegółowe odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Nasza siedziba mieści się w Krakowie tuż przy Zamku Królewskim na Wawelu naprzeciwko Hotelu Royal. Zapraszamy do naszego biura. Spotkanie możesz umówić dzwoniąc do nas od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00. Skorzystaj z pomocy ekspertów.