KANCELARIA ALIMENTY KRAKÓW

Specjalizacja w Alimentach, Rozwodach, Kontaktach z dzieckiem

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw o Alimenty oraz rozwodowych i o kontakty z dzieckiem na terenie Krakowa i okolic. Doświadczeni pełnomocnicy, setki zakończonych postępowań Sądowych. Pomożemy wywalczyć alimenty w Sądzie lub ugodowo. Zadzwoń i umów spotkanie z doświadczonym pełnomocnikiem!

UGODA ALIMENTACYJNA

Prowadzimy negocjacje i przygotowanie ugody alimentacyjnej. Szybka ścieżka – pomożemy uzgodnić wszystkie elementy i dopełnić koniecznych formalności.

POZEW O ALIMENTY

Skierujemy pozew do Sądu o alimenty i będziemy Cię reprezentować przed Sądem, jeżeli droga ugodowa jest niemożliwa.

PODWYŻSZENIE

W przypadku zmiany sytuacji od czasu orzeczenia alimentów pomożemy w walce o podwyższenie alimentów – ugodowo lub przed Sądem.

OBNIŻENIE - OBRONA

Pomożemy obronić się przed niezasadnymi, wygórowanymi alimentami, składamy wnioski o zniesienie obowiązku alimentacyjnego.

Umów spotkanie z ekspertem w sprawach o Alimenty

  1. Spotkanie w Kancelarii rozwieje twoje wszystkie wątpliwości na temat możliwości uzyskania alimentów bądź zniesienia obowiązku alimentacyjnego.
  2. Oszacujemy prawdopodobną wysokość możliwych do uzyskania alimentów.
  3. Przeprowadzimy cię przez postępowanie alimentacyjne krok po kroku w postępowaniu ugodowym jak i reprezentujemy przed Sądem.
  4. Reprezentuje Cię osobiście wybrany pełnomocnik, nie pracownik kancelarii (wybierz swojego pełnomocnika).

Marcin Kotarba
radca prawny

Reprezentuję moich klientów głównie w sprawach alimentacyjnych, rozwodowych – (wraz z reprezentacją przed Sądem).

Prowadzę:
– sprawy o alimenty
rozwody (wraz z alimentami i kontaktami)
podział majątku po rozwodzie,
nieruchomości (podział po rozwodzie)

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w trakcie którego prowadziłem setki postępowań Sądowych.

Anna Kotarba-Schabowska
radca prawny

Prowadzę:
– postępowania rozwodowe
– sprawy o alimenty,
– sprawy o kontakty z dzieckiem,
– sprawy o separację,
– odszkodowania i zadośćuczynienia (wypadki samochodowe, wypadki przy pracy)

Od 2010 roku pomagam klientom w skutecznym rozwiązywaniu ich problemów prawnych.

.

Nasi Klienci o nas:

Łukasz
Łukasz
Jestem zadowolony z usług kancelarii. Pan Kotarba rzetelnie zajął się moją sprawą. Idąc na rozprawę czułem się dobrze przygotowany a co najważniejsze, finał sprawy okazał się dla mnie pozytywny.
Mariusz Chrobok
Mariusz Chrobok
Bardzo rzeczowa i wyczerpująca odpowiedź na pytanie. Pan Marcin rozwiał wszelkie wątpliwości w mojej sprawie z dziedziny prawa nieruchomości. Bardzo polecam
Dariusz Król
Dariusz Król
Korzystając z usług kancelarii mogę wskazać na profesjonalizm i dobry kontakt z klientem a ponadto wysoki poziom zaangażowania. Pan Marcin jako mój pełnomocnik w postępowaniu sądowym, wywiązał się wzorowo z powierzonego zadania. Polecam i na pewno ponownie jeszcze skorzystam, w razie takiej konieczności.
Jarosław Jarczyk
Jarosław Jarczyk
Profesjonalna i rzetelna obsługa, do tego świetny kontakt i klarowne przedstawienie wszystkich zagadnień w sprawie. Zdecydowanie polecam Pana Marcina!
Mateusz Mach
Mateusz Mach
Bardzo polecam Pana mecenasa Marcina Kotarbe Ma ogromną wiedzę. Jest profesjonalny, terminowy i, co najważniejsze, skuteczny.
Marcin Kujda
Marcin Kujda
Skorzystałem z konsultacji u radcy prawnego Pana Marcina. Z przebiegu współpracy jestem zdecydowanie zadowolony, więc polecam współpracę z tą kancelarią.
Саня Мазий
Саня Мазий
Pan Marcin jest dobrym, rzeczowym prawnikiem i godnym polecenia fachowcem. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Pan Marcin jest osobą konkretną, ma wielką wiedzę i doświadczenie w swoim fachu. Swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem doprowadził sprawę do końca. Otrzymałem pomóc i tłumaczenia wszystkich stron prowadzonej sprawy . Szczerze polecam Pana Marcina i kancelarię Robota wykonana na wysokim poziomie w ,szybkim czasie, konkretnie, i dzielnie.
Karolina Klimczak
Karolina Klimczak
Bardzo miły, rzetelny i cierpliwy prawnik, uzyskałam dokładne I szczegółowe odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Nasza siedziba mieści się w Krakowie tuż przy Zamku Królewskim na Wawelu naprzeciwko Hotelu Royal. Zapraszamy do naszego biura. Spotkanie możesz umówić dzwoniąc do nas od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00. Skorzystaj z pomocy ekspertów.